Služby - bytový design návrhy interiérů

Naše společnost neustále zkvalitňuje své služby. Důkazem je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří využívají naše služby s veškerým komfortem. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Doufáme, že budete s nabídkou našich služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.   Napište si o první konzultaci     ZDARMA - cca 60minut!  

 

Rekonstrukce interiérů

Zařiďte si svůj byt přesně podle vlastních představ. Naše firma Vám bude skvělým pomocníkem! Pomůžeme s realizací Vašich vlastních nápadů a poskytneme cenné rady, ale oceníme, když celý návrh necháte na našich bedrech. Jsme kreativní tým a uvádění našich nápadů do praxe nám nedělá nejmenší problém. Obraťte se s rekonstrukcí interiéru na nás.

Návrhy interiérů

Nejste spokojeni s řešením Vašeho bytu nebo kancelářských prostor? Obraťte se na nás! Naše kreativní a originální návrhy jistě oceníte. Buď můžete využít svých vlastních představ a plánů, nebo náš tým bytových architektů a designérů vymyslí a kompletně přizpůsobí vašim požadavkům jakýkoli typ interiéru ať se jedná o bytové nebo nebytové prostory.

 

Vaše první konzultace u Royal Harmony

Při první kozultaci si ujasníte jaké služby bude Váš projekt skutečně potřebovat, dostanete informace jaké úřady je potřeba oslovit a jaké podklady budou úřady na Vás vyžadovat. A pro nás to nejdůležitější, zda budete vnímat designéra Royal harmony po zakončené první konzultaci jako odborníka a svého projektového partnera, jedině tak mohou návrhy interiérů splnit Vaše očekávání. Naše služby stavíme na oboustranné důvěře. Teprve důvěra a stejným směrem vedené myšlenky dají vzniknout funkčnímu a krásnému interiéru. Jedině tak vznikne Váš sen králů.

 

Co přinést na Vaši první schůzku s bytovým architektem či designérem ROYAL HARMONY:

1/ rozhodně nezapomenout vzít sebou půdorys daného prostoru, třeba jen kreslený od ruky, nejlépe se zaměřeným okótováním /případně hrubé rozměry místností včetně výklenků, oken a dveřních prostupů

 

2/ svou rozvahu v jakém stylu interiér by měl být navržen /nejlépe když přinesete fotografie interiérů které Vás zaujali, či foto výstřižky z designových časopisů

 

3/ dále určitou finanční rozvahu uvolněných financí na daný projekt

 

4/ výbornou přátelskou náladu a chuť plně se podílet na budování vašeho snu.