NÁVRHY INTERIÉRŮ bytový architekt ROYAL HARMONY dodá vypracované na dotykovém tabletu jako bonus v rámci některých našich paušálních balíčků

V rámci vybraných balíčků předplacených služeb" obdržíte vypracované návrhy interiérů, tedy projekt  Vašeho interiéru na dotykovém tabletu, s tabletem tak máte veškerý komfort při jednáních s úřady a dodavateli, veškeré schůzky a elektronickou dokumentaci včetně diáře máte stále sebe.

Parametry:

Dobrý výkon tablet využije i pro velmi rychlé zpracování dalších úkolů a tím značně ušetří čas zákazníka. Tablet se vyznačuje dostatečnou interní pamětí nebo kvalitní multidotykovou LCD obrazovkou s LED podsvícením, která značně šetří energii a prodlužuje pracovní čas až na 4 hodiny práce. Čtěte si časopisy, knihy a reference - zkrátka se s tabletem můžete vzdělávat a využívat jej k práci a nejen to.

 

  Objednat balíček služeb designéra s tabletem       ZDE   

 

Novinky

Napište nám!

10.06.2013 10:58
Byli jste u nás spokojeni? Chcete se s námi podělit o své zkušenosti? Chcete získat více informací? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.

Vítejte na našem novém webu!

10.06.2013 10:57
Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.

 

*změna bonusů a informací zde uvedených vyhrazena